GÖREME NAKLİYAT 2004 yılında kurulmuş olup, şu anda faaliyetlerine İstanbul’da devam etmektedir. Kurulduğu günden bugüne müşteri odaklı çalışma misyonunu benimsemiş olan firmamız, hizmet kalitesi ve düşüncesi ile sektörde her zaman ilkleri uygulayan kuruluş olmuştur.

Firmamızın önceliğimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti, amacımız ise günümüz şartlarına daima ayak uyduran ve eski taşımacılık anlayışından uzak yenilikçi ve kaliteli bir nakliyat şirketi olarak bu piyasada var olmaktır. Verdiğimiz hizmetin sorumluluğunu ve taşıdığımız eşyanın kıymetini bilerek, öncelikli olarak güvenlik tedbirini elden bırakmadan ve kaliteden hiçbir şekilde taviz vermeden tecrübeli ve eğitimli personelimiz ile taşımacılık sektöründe hizmet vermeye devam edeceğiz.

Kalite Politikamız;
Ana faaliyet dalımız olan nakliye organizasyonlarında kalite ile özdeşleşmiş bir firma olarak;
Müşteri odaklı yaklaşım ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını önceden düşünerek yaratıcı, yenilikçi çağdaş çözümler sunmak, firmamız hedeflerine yasal şartlara ve müşteri beklentilerine uymak; verdiğimiz hizmeti sürekli iyileştirerek müşterilerimize zamanında sorunsuz sunarak ve sadakatlerini kazanmak, Takım anlayışı ile çalışmak ve ekibe eğitimlerle iyileştirme yaparak Kalite Yönetim Sistemine katılımını sağlamak, Kalite Yönetim Sistemini uygulamak ve sürekli iyileştirmek ana politikamızdır..Bu politika GÖREME Nakliyat yönetimi tarafından tüm firma çalışanlarına tebliğ edilmiş ve anlaşılması sağlanmıştır.

Değerlerimiz;

  1. Dürüst olmak
  2. Yaratıcı olmak
  3. Yarar Sağlamak
  4. Çalışkan olmak
  5. Yenilikçi olmak
  6. Sistemli Olmak
  7. Mükemmeliyetçi olmak